Vrchnáky Immunity Drink NUTRILITE Phyto2GO

Vrchnáky Immunity Drink NUTRILITE Phyto2GO
Okamžité nasýtenie živinami podporujúcimi imunitu kedykoľvek, kdekoľvek.
Množstvo: 24 ks
NUTRILITE


 • Popis

  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C a zinku s príchuťou granátového jablka a acai so sladidlom vo forme tekutého koncentrátu, ktorý poskytuje osvieženie a podporu vášmu imunitnému systému, kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Vďaka svojej špeciálnemu, patentovanému vrchnáku*  a starostlivo vyberaným nutrientom vám Phyto2GO Immunity Drink prináša podporu práve vtedy, keď ju potrebujete najviac. Nie je potrebné miešanie či pretrepávanie - Phyto2GO je nielen rýchlo a ľahko okamžite hotový, je dokonalý na cesty.

  Phyto2GO obsahuje vitamín C extrahovaný z čerešní acerola, zinok azmes bobuľového ovocia v prášku. Vitamín C a zinok pomáhajú zachovávať normálne fungovanie imunitného systému a prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Čerešne acerola sú jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C a pochádzajú z Nutrilite farmy s trvalo udržateľných poľnohospodárstvom.

  Zloženie:

  ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

  1-3 vrchnáky denne

   

  PRIEMERNÝ OBSAH

  1VRCHNÁK

  % NRV*

  DENNE

   (3 VRCHNÁKY)

  % NRV* *

  Vitamín C

  45 mg

  56

  135 mg

  169

  Zinok

  2.6 mg

  26

  7.7 mg

  77

  * Referenčná výživová hodnota

  ZLOŽENIE: voda, zvlhčujúca látka (glycerol), príchuť bobuľových plodov, príchuť granátového jablka, látka zvýrazňujúca chuť (kyselina jablčná), kyselina (kyselina citrónová), koncentrát z čerešní acerola (Malpighia Punicifolia L.) 5,5%, zmes bobuľových plodov 2,9% (koncentrát z  hrozna (Vitis Vinifera), koncentrát z čučoriedok (Vaccinium Corymbosum), extrakt z čiernych ríbezlí (Ribes Nigrum L.), extrakt z čiernej bazy (Sambucus Nigra L.), sladidlo (steviol glykosid), príchuť plodov palmy acai, glukonát zinočnatý, maltodextrín, príchuť grapefruitu, kyselina L-askorbová.

  Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.
  Nie je určené na jednotlivý predaj. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti
  do 3 rokov.

   
 • Vlastnosti

  • Špeciálna, patentovaná* nádobka – jedno pootočenie a dotiahnutie uvoľní nutrienty na konzumáciu kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Podpora imunity – poskytuje vitamín C and zinok – prísady prispievajúce k normálnemu fungovaniu imunitného systému a ochrane buniek pred oxidačným stresom.
  • Vitamín C z čerešní acerola – jeden z najbohatších zdrojov vitamínu C.  Čerešne acerola použité vo Phyto2GO Imunity Drinku pochádzajú z Nutrilite farmy s trvalo udržateľným poľmohospodárstvom.
  • Bez umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok. Sladené glykozidmi stéviolu z rastliny stévia.
  • S lahodnou príchuťou granátového jablka a Acai.
  • Opakovane použiteľná, štýlová fľaša  – bezpečná na použitie aj do umývačky riadu  a bez obsahu PBA.
 • Odporúčané použitie

  Naplňte PHYTO2GOTM fľašu (umyť pred prvým použitím) vodou po značku (355 ml):

  1. Nasaďte a pootočte vrchnák so živinami.

  2. Potom dotiahnite a nasýťte vodu živinami baz obsahu konzervačných látok, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

  3. Vychutnajte si osviežujúci nápoj.

  Odporúčaná dávka: 1-3 krát denne

  Potenciálni zákazníci:

  • Tí, ktorí neprijímajú dostatok vitamínu C (citrusy, brokolica, ružičkový).
  • Tí, ktorí chcú poskytnúť svojmu imunitnému systému dodatočnú podporu.
  • Tí, ktorých spôsob života je náročný a /alebo žijú v oblastiach s veľmi znečisteným prostredím – títo ľudia potrebujú dodatočnú antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi.
  • Tí, ktorí sú aktívni a vždy v pohybe. Tí, ktorí chcú dopĺňať svoj denný príjem potravy o potrebné živiny, ale nie výrobkami s obsahom umelých príchutí, farbív alebo konzervantov.

  Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky nie sú nahradou pestrej a vyváženej stravy. Prosím neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Vrchnáky nie sú značené na individuálny predaj. Najdôležitejšia je pestrá a vyvážená strava a zdravý spôsob života.

Číslo autorizácie: 00000, Platnosť do: 29.5.2018, Posledná aktualizácia: 30.5.2017
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ul. Z. Nejedlého 2870/27, 934 05 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.