Štartovacia súprava Immunity Drink NUTRILITE Phyto2GO

NUTRILITE-Phyto2GO-Startovacia-suprava-Immunity-Drink
Okamžité nasýtenie živinami podporujúcimi imunitu kedykoľvek, kdekoľvek.

Veľkosť:
6 vrchnákov a fľaša
Obj. číslo: 119391

nutrilite-logo
25,60 €
Zľava

 • Výživový doplnok s obsahom vitamínu C a zinku s príchuťou granátového jablka a acai so sladidlom vo forme tekutého koncentrátu, ktorý poskytuje osvieženie a podporu vášmu imunitnému systému, kedykoľvek a kdekoľvek to potrebujete. Vďaka svojej špeciálnej, patentovanej* nádobke a starostlivo vyberaným nutrientom vám Phyto2GO Immunity Drink prináša podporu práve vtedy, keď ju potrebujete najviac. Nie je potrebné miešanie či pretrepávanie - Phyto2GO je nielen rýchlo a ľahko okamžite hotový, je dokonalý na cesty.

  Phyto2GO obsahuje vitamín C extrahovaný z čerešní acerola, zinok a zmes bobuľového ovocia v prášku. Vitamín C a zinok pomáhajú udržiavať normálne fungovanie imunitného systému a prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.  Čerešne acerola sú jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C a pochádzajú z Nutrilite farmy s trvalo udržateľných poľnohospodárstvom.

  Phyto2GO prezentácia vo formáte PDF

  • Špeciálny, patentovaný* vrchnák – jedno pootočenie a dotiahnutie uvoľní nutrienty na konzumáciu kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Podpora imunity – poskytuje vitamín C a zinok – prísady, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačnýn stresom.
  • Vitamín C z čerešní acerola – jeden z najbohatších zdrojov vitamínu C. Čerešne acerola  používané v nápoji Phyto2GO Immunity Drink pochádzajú z Nutrilite farmy s trvalo udržateľným poľnohospodárstvom.
  • Bez umelých  sladidiel, farbív a konzervačných látok. Sladené glykozidmi stéviolu z rastliny stévia.
  • Opakovane použiteľná, štýlová fľaša – bezpečná na použitie aj do umývačky riadu  a bez obsahu PBA.
 • ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

  1-3 vrchnáky denne
   
  PRIEMERNÝ OBSAH 1VRCHNÁK % NRV*

  DENNE

   (3 VRCHNÁKY)
  % NRV* *
  Vitamín C 45 mg 56 135 mg 169
  Zinok 2.6 mg 26 7.7 mg 77

  * Referenčná výživová hodnota

  ZLOŽENIE: voda, zvlhčovadlo (glycerol), aróma bobuľových plodov,aróma granátového jablka, látka zvýrazňujúca chuť (kyselina jablčná), kyselina (kyselina citrónová), koncentrát z čerešní acerola (Malpighia punicifolia L.) 5,5%, zmes bobuľových plodov 2,9% (koncentrát z vínneho hrozna (Vitis vinifera), koncentrát z čučoriedok (Vaccinium corymbosum), extrakt z čiernych ríbezlí (Ribes nigrum L.), extrakt z čiernej bazy (Sambucus nigra L.), sladidlo (glykozidy steviolu), aróma plodov palmy acai, glukonát zinočnatý, maltodextrín, aróma grapefruitu, kyselina L-askorbová.

  Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.
  Nie je určené na jednotlivý predaj. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti
  do 3 rokov.

 • Fľašu PHYTO2GOTM  pred prvým použitím umyte a naplňte vodou po značku 355 ml, následne:

  1. Nasaďte a pootočte nádobku so živinami.

  2. Potom dotiahnite a nasýťte vodu živinami bez obsahu konzervačných látok, ktoré prispievajú k normálnemu fungovaniu imunitného systému.

  3. Vychutnajte osviežujúci nápoj.

  Odporúčaná dávka: 1-3 krát denne

  Potenciálni zákazníci:

  • Tí, ktorí neprijímajú dostatok vitamínu C (citrusy, brokolica, ružičkový kel).
  • Tí, ktorí chcú poskytnúť svojmu imunitnému systému dodatočnú podporu.
  • Tí, ktorých spôsob života je náročný a /alebo žijú v oblastiach s veľmi znečisteným prostredím – títo ľudia potrebujú dodatočnú antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi.
  • Tí, ktorí sú aktívni a vždy v pohybe.
  • Tí, ktorí chcú dopĺňať svoj denný príjem potravy o potrebné živiny, ale nie výrobkami s obsahom umelých príchutí, farbív alebo konzervantov.

  Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky nie sú nahradou pestrej a vyváženej stravy. Prosím neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Vrchnáky nie sú značené na individuálny predaj. Najdôležitejšia je pestrá a vyvážená strava a zdravý spôsob života.

Číslo autorizácie: 00000, Platnosť do: 29.5.2018, Posledná aktualizácia: 30.5.2017
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ul. Z. Nejedlého 2870/27, 934 05 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.