Extra panenský olivový olej AMWAY

Extra panenský olivový olej AMWAY
Vyrábané výlučne pre Amway spoločnosťou Carapelli Firenze S.p.A. (Spoločnosť certifikovaná EN ISO 9001:2000). Olivový olej svetovej triedy získavaný priamo z olív mechanickým spôsobom. Zmes olivového oleja z krajín Európskej únie.
Množstvo: 2 x 750 ml


 • Popis

  Vyrábané výlučne pre Amway spoločnosťou Carapelli Firenze S.p.A. (Spoločnosť certifikovaná EN ISO 9001:2000).

  Olivový olej svetovej triedy získavaný priamo z olív mechanickým spôsobom. Zmes olivového oleja z krajín Európskej únie.

 • Vlastnosti

  • Vytvorený exkluzívne pre Amway v spolupráci s Carapelli Firenze, významným talianskym výrobcom vysokokvalitných a exkluzívnych produktov.
  • Olej najvyššej kvality, ktorého parametre prevyšujú legislatívne požiadavky.
  • Vyberajú sa naň len tie najlepšie ručne zberané olivy Stredomoria.
  • Jemné zaobchádzanie s plodmi znamená menej odrenín a zabezpečuje trvalú veľmi nízku úroveň kyslosti (okolo 0,3 %).
  • Zloženie obsahuje kyselinu olejovú, polyfenoly a vitamín E.
 • Odporúčané použitie

  V Stredomorí sa kuchynský olivový olej tradične používa na prípravu jedál všetkými spôsobmi (opekanie, smaženie, grilovanie, podlievanie,prípravu dresingov a marinád, ako prísada a pod.). Ale kvôli tomu, že nenasýtené mastné kyseliny v olivovom oleji sa pri vysokých teplotách rozkladajú, neodporúčame olivový olej na vyprážanie, grilovanie a pečenie.

  Odporúčanie

  Uchovávajte pri izbovej teplote, ideálne pri teplote 20°C. Zákal (zhustnutý olej) môže vzniknúť pri skladovaní pri teplote pod 7°C. Je to prirodzený proces, pretože olivový olej má tendenciu tuhnúť, čo však neovplyvňuje kvalitu produktu. Ak je prítomný zákal, umiestnite olej do prostredia s izbovou teplotou až na osem hodín, aby sa stuhnuté časti vrátili do kvapalného stavu.

Číslo autorizácie: 00000, Platnosť do: 29.5.2018, Posledná aktualizácia: 30.5.2017
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ul. Z. Nejedlého 2870/27, 934 05 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.