Proteínová tyčinka - príchuť karamelu a vanilky NUTRILITE

Proteinova-tycinka-prichut-karamelu-a-vanilky
Chcete dodať energiu vášmu aktívnemu životnému štýlu? NUTRILITE™ Proteínové tyčinky vám dávajú silu: vďaka 32 % obsahu bielkovín, vybraným vitamínom B, vysokému obsahu vlákniny a nízkemu obsahu cukru – ich jedinečné zloženie a vysokokvalitné prísady sú zárukou čistej a jedinečnej chuti!

Veľkosť: Net weight: 12 x 50 g
Obj. číslo: 119602

nutrilite-logo
45,52 €
Zľava

 • Chcete dodať energiu vášmu aktívnemu životnému štýlu?

  NUTRILITE™ Proteínové tyčinky vám dávajú silu:  vďaka 32 % obsahu bielkovín, vybraným vitamínom B, vysokému obsahu vlákniny a nízkemu obsahu cukru – ich jedinečné zloženie a vysokokvalitné prísady sú zárukou čistej a jedinečnej chuti!

 • Caramel Vanilla Flavour

  Výživová hodnota Na 100 g Na tyčinku (50 g)
  Eneregetická hodnota 1188kJ / 285kcal 594 kJ / 143 kcal
  Tuky 5,4 g 2,7 g
  Nasýtené mastné kyseliny 1,4 g 0,7 g
  Sacharidy 15,8 g 7,9 g
  Cukry 3,2 g 1,6 g
  Polyoly 9,9 g 4,9 g
  Vláknina 29,8 g 14,9 g
  Bielkoviny 32,4 g 16,2 g
  Soľ 0,61 g 0,30 g
  Tiamín (Vitamín B1) 0,45 mg (40%*) 0,22 mg (20%*)
  Riboflavín (Vitamín B2) 0,57 mg (40%*) 0,28 mg (20%*)
  Vitamín B6 0,56 mg (40%*) 0,28 mg (20%*)
  Vitamín B12 1,01 µg (40%*) 0,50 µg (20%*)

  *Referenčná výživová hodnota (RVH)

  Zloženie: mliečny proteín (srvátková bielkovina, mliečny bielkovinný izolát/koncentráty, kazeinát vápenatý), izomalto-oligosacharid (VitaFiber™), zvlhčovadlo (glycerol), oligofruktóza, hrášková bielkovina 7,4%, pšeničný škrob, slnečnicový olej, vločky srvátkovej bielkoviny 3,7% (srvátkový proteín (obsahuje mlieko), ryžová múka, emulgátor (sójový lecitín), arómy (s obsahom mlieka), emulgátor (sójový lecitín), sladidlo (glykozidy steviolu), vitamíny [vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín)].

  • NUTRILITE™ Proteínová tyčinka obsahuje 32 % bielkovín. Má vysoký obsah bielkovín, ktoré sú životne dôležité pre rast a zachovanie svalovej hmoty.
  • Vďaka starostlivo zvolenej kombinácii zdrojov bielkovín ponúka každá tyčinka „postupné uvoľňovanie“, t. j. ako okamžité, tak aj dlhodobé uvoľňovanie základných aminokyselín.
  • Tyčinka má aj vysoký obsah vlákniny  – jedna tyčinka pokrýva 50 % odporúčanej dennej dávky vlákniny. Obsahuje vlákninu VitaFiberTM. Ochranná známka spoločnosti BioNeutra North America Inc. Použitá na základe licencie.
  • Tyčinka obsahuje malé množstvo cukru. Obsahuje sladidlo, ktoré pochádza z výťažku rastliny stévia (glykozidy steviolu), tyčinka neobsahuje žiaden pridaný cukor.
  • NUTRILITE™ Proteínová tyčinka obsahuje aj  vitamíny B zvolené tak, aby pomáhali znížovať pocit únavy a vyčerpania a podporovali správnu látkovú premenu.
  • V predaji sú dve skvelé príchute: čokoládová príchuť s chutnými kakaovými hrudkami alebo príchuť karamelu a vanilky s chrumkavými srvátkovými vločkami. Každá tyčinka je dokonalou kombináciou vynikajúcich chutí, mäkkosti a skvelej dávky chrumkavosti.
 • NUTRILITE™ Proteínová tyčinka sa môže konzumovať medzi hlavnými jedlami alebo popri činnostiach, ak však športujete, najlepšie bude skonzumovať ju do hodiny po ukončení aktivity.

  Denne si môžete vychutnať až dve NUTRILITE™ Proteínové tyčinky ako súčasť zdravej výživy.  Väčšie dávky sa neodporúčajú. Bielkoviny a vláknina by mali pri zdravom spôsobe stravovania pochádzať

  z rozličných zdrojov.

  Pre dospelých a deti (od 4 rokov  a viac):

  • s aktívnym spôsobom života, 
  • ktorí športujú,
  • ktorí zvládajú svoju kariéru aj rušný spoločenský život,
  • ktorí veľmi túžia byť stále fit,
  • ktorí ocenia zdravú výživu,
  • ktorí sú zaneprázdnení.

  Nevhodné pre diabetikov.         

  Skladujte na suchom a chladnom mieste.  

  Tip: Ak si chcete vziať tyčinku so sebou, napr. keď idete cvičiť, odporúčame, aby ste ju predtým dali na nejaký čas do chladničky, podobne ako XS Power Drink. Tyčinka tak bude príjemne tuhá.

Číslo autorizácie: 00000, Platnosť do: 29.5.2018, Posledná aktualizácia: 30.5.2017
Prevádzkovateľ: DigiSys Web Services s.r.o., Ul. Z. Nejedlého 2870/27, 934 05 Levice. IČO: 47256656
Vami poskytnuté kontaktné informáce nebudú predávané tretím stranám. Všetky informácie, materiály, výrobky a poskytované služby sú určené k prístupu a použitiu iba v Slovenskej republike. Ochranné známky a logá slúžia iba pre identifikáciu výrobku a sú odkazom na dotyčních vlastníkov. NUTRILITE je ochranná známka Amway Corp., Ada, MI, USA.